Identificator Piese in Catalog - Jilava, România - Acn Piese Utilaje

    Acn Piese Utilaje
    Acn Piese Utilaje Jilava, România

    1 săptămână în urmă

    Descriere
    Candidatul Ideal

    Ești ideal pentru noi dacă îndeplinești urmatoarele abilități:
    Ai ordine în idei, ești organizat și un bun Time Manager.
    Știi ce înseamnă munca în echipă.
    Cunoști limba engleză destul de bine, pentru operarea cu informațiile tehnice.
    Ai bune cunoștințe de operare PC, Internet Explorer, Office, Outlook.
    Bune cunoștinte de desen tehnic, vedere în spațiu.
    Ai o atitudine proactivă atunci când acționezi
    Comunici cu ușurință, tolerezi și ai răbdare
    Ești atent la detalii, o calitate fără de care nu îți poți desfășura activitatea
    Experiența de lucru în programe de identificare piese reprezintă un avantaj.
    Cunoștințele tehnice despre motoare, cutii de viteze, instalații hidraulice ., reprezintă și ele un avantaj

    Descrierea jobului

    Specialistul in identificarea pieselor de schimb este mâna dreaptă a departamentului nostru de vânzări. Agenții noștri, tineri si plăcuți, au nevoie de suport la identificarea pieselor de schimb, pentru a le oferi clienților produse compatibile cu utilajele lor. Solicitarea de identificare, cat si identificarea propriu-zisă, se transmit prin mail, iar identificatorul nu intră în legătură directă cu clientul, fiind exclusiv in legătură cu agentul de vânzări.Dacă simți că ești potrivit, trage bățul cel mare Nu uita că inițiativa ta reprezintă un avantaj Nu-ți rămâne decât să ne cauți și să te faci auzit

    Beneficii

    ACN Piese Utilaje SRL investeste in oameni, colegii nostri fiind trimisi la cursuri de specializare, pentru ca acestia sa formeze echipa cea mai bine pregatita din domeniu, fiind capabila sa rezolve atat problemele legate de mecanica, cat si pe cele de logica, asigurand astfel livrarea de piese rapid si corect.

    Descrierea companiei

    ACN Piese Utilaje SRL este o companie cu capital privat infiintata in 2014 si are ca scop furnizarea de piese de schimb si consumabile de calitate, pentru utilaje de constructii si agricole, la un pret cat mai bun si cu un termen de livrare cat mai scurt.