Bucharest

    Stivuitorist - Militari - București, România - ADECCO RESURSE UMANE SRL

    ADECCO RESURSE UMANE SRL
    ADECCO RESURSE UMANE SRL București, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    ADECCO RESURSE UMANE SRL background
    Adecco Resurse Umane recruteaza Stivuitorist pentru unul dintre clientii sai.

    Responsabilitati:
    - Receptioneaza, descarca, manipuleaza, depoziteaza marfuri in/ din depozit;
    - Efectueaza toate operatiunile pentru livrarea marfurilor;
    - Ajuta la mentinerea unei evidente corecte a inregistrarilor referitoare la stocuri;
    - Executa toate operatiunile de manipulare a marfii.

    Cerinte:
    - Studii medii finalizate - obligatoriu;
    - Atestat ISCIR de stivuitorist - obligatoriu;
    - Minim 1 an experienta intr-o pozitie similara;
    - Persoana dinamica, ordonata, cu atentie distributiva si abilitati de gestionare simultana a mai multor activitati.

    Beneficii:
    -bonuri de masa in valoare de 40 lei/zi;
    - asigurare sanatate;
    -abonament medical;
    - decontare abonament RATB/METROREX.

    Program lucru : luni-vineri, intre orele

  • ADECCO RESURSE UMANE SRL

    Stivuitorist - Militari

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 zi în urmă

    ADECCO RESURSE UMANE SRL București, România Full time

    Adecco Resurse Umane recruteaza Stivuitorist pentru unul dintre clientii sai. · Responsabilitati: · - Receptioneaza, descarca, manipuleaza, depoziteaza marfuri in/ din depozit; · - Efectueaza toate operatiunile pentru livrarea marfurilor; · - Ajuta la mentinerea unei evidente co ...

  • ELVAROM TRADING SRL

    lucrator depozit instalatii sanitare

    Găsit în: beBee S2 RO - 6 zile în urmă

    ELVAROM TRADING SRL Chiajna, România Full time

    Dorim sa ne marim echipa si sa avem alaturi 2 colegi noi pentru jobul LUCRATOR DEPOZIT din cadrul depozitului companiei noastre situat in zona Horbach Militari / Jumbo Militari / Outlet Center Militari. Ne ocupam cu distributie de produse pentru instalatii termice si sanitare din ...

  • WORLD OF HAND TOOLS SRL

    Picker si Ambalator

    WORLD OF HAND TOOLS SRL Chiajna, România Full time

    World of Hand Tools SRL , Companie multinationala, subsidiara a unui holding international cu o cifra de afaceri de peste 500 milioane de dolari, cu peste 4000 de angajati si 19 ani de experienta in comertul cu scule de mana si unelte electrice, produse pentru gradinarit si produ ...