Ploieşti

    Asistenta vanzare bijuterii - Ploiești, România - Sc Avraam Jewellery srl

    Sc Avraam Jewellery srl
    Sc Avraam Jewellery srl Ploiești, România

    3 zile în urmă

    Descriere
    Angajam Asistenta Vanzare Bijuterii
    Esti o persoana pasionata de bijuterii si iti place sa interactionezi cu clientii? Atunci aceasta pozitie este perfecta pentru tine

    Responsabilitati:

    Consilierea clientilor in alegerea bijuteriilor potrivite
    Asigurarea unei experiente placute de cumparare
    Gestionarea stocului de bijuterii
    Participarea la aranjarea produselor in magazin
    Realizarea vanzarilor si atingerea targetelor stabilite

    Ce oferim:

    Oportunitatea de a lucra intr-un mediu placut
    Posibilitatea de a lucra cu o gama variata de produse de calitate
    O echipa tanara si entuziasta

    Daca esti o persoana comunicativa, cu atitudine pozitiva si dornica sa invete, te asteptam in echipa noastra
    Cerinte:

    Experienta anterioara in vanzari reprezinta un avantaj
    Abilitati excelente de comunicare si relationare
    Atentie la detalii si orientare catre client
    Flexibilitate in programul de lucru

    Alatura-te echipei noastre si fii parte din universul fascinant al bijuteriilor