Piatra Neamţ

    sef de tura/ajutor sef de tura - Piatra Neamț, România - EUROEM SRL

    EUROEM SRL
    EUROEM SRL Piatra Neamț, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    SOCIETATEA ANGAJEAZA SEF DE TURA/AJUTOR SEF DE TURA PENTRU FABRICA DIN PIATRA NEAMT.
    Cerinte:
    Responsabilitate si corectitudine;
    Minim studii liceale ;
    Dorinta de a invata si de a se dezvolta profesional;
    Spirit de initiativa si integritate;
    Responsabilitati principale:
    1. Organizeaza si repartizeaza lucrarile pentru fiecare executant din subordine si supravegheaza executia ritmica a sarcinilor ce-i revin;
    2. Instruieste muncitorii din formatia de lucru asupra modului de realizare a lucrarilor;
    3. Asigura incadrarea in normele de consum de materii prime stabilite pe fiecare produs;
    4. Raspunde de realizarea corecta si in timp a lucrarilor si sarcinilor primite;
    5. Verifica si rezolva operativ sesizarile muncitorilor privind caracteristicile materialelor utilizate in fabricatie;
    6. Executa si alte sarcini de serviciu primite de la superiorii ierarhici.
    Beneficii:
    Pachet salarial atractiv;
    Tichete de masa;
    Bonus anual prin care iti rasplatim performanta si devotamentul .

    Descrierea companiei
    EuroEm este primul producător de tevi corugate dublu strat de înaltă densitate (PEID) din România si Unic in Europa la fabricarea tevilor corugate ranforsate cu otel inoxidabil de mari dimensiuni EuroEm produce si tevi presiune pentru apa si gaz.