Gestionar depozit

    Gestionar depozit - Otopeni, România - ART & CRAFT DESIGN SRL

    ART & CRAFT DESIGN SRL
    ART & CRAFT DESIGN SRL Otopeni, România

    6 zile în urmă

    Art & Craft Design, angajeaza pentru postul de Gestionar Depozit :

    Daca iti place sa:

    Lucrezi intr-o echipa organizata si sa ai posibilitatea sa avansezi
    Sa ai trasate obiective clare pe care le vei indeplini impreuna cu colegii
    Sa impachetezi cadouri si sa le trimiti in toate colturile Romaniei
    Sa organizezi lucruri si tii evidenta lor

    Cine suntem NOI ?
    Te invitam sa ne cunosti si sa te alaturi celei mai mari companii cu activitati de retail si distributie a produselor cu tematica romaneasca.
    Art & Craft Design expune produsele in galeriile comerciale ale aeroporturilor din Romania. Magazinele si brand corner-urile noastre se afla in aeroporturile Henri Coanda Otopeni, Sibiu, Targu Mures, Iasi, Timisoara, Cluj-Napoca, Constanta, Craiova, Bacau, Suceava.
    Art & Craft Design pune accentul pe profesionalism si pe imbunatatirea permanenta a serviciilor si produselor pe care le ofera clientului, avand scopul de a-i oferi acestuia o experienta placuta.
    La Art & Craft Design credem ca cea mai buna investitie este in oamenii nostri
    Noul coleg va avea urmatoarele responsabilitati :

    Pregateste loturile de produse pentru livrare catre magazine si clienti conform comenzilor;
    Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din depozitul firmei;
    Urmareste ca marfa introdusa in stocul central sa corespunda criteriilor de calitate/ambalare agreate;
    Participa la procesul de receptie cantitativa;
    Participa la inventarele organizate in cadrul depozitului central si raspunde in mod egal cu colegii de departament de gestiunea incredintata;
    Se preocupa de amenajarea si intretinerea curateniei in depozit;
    Poate face livrari – masina de livrare autoutilitara 3,5 tone;

    Este apreciata:

    Atentia la detalii si lucruri repetitive;
    Rapiditata in executia sarcinilor;
    Detine permis de conducere;
    Experienta de lucru cu programe de gestiune de tip WMS, ERP,
    Atestat ISCIR pentru motostivuitor, reprezinta un avantaj;

    Ce oferim ?

    Oferta salariala negociata in functie de experienta;
    Tichete de masa;
    Prime de sarbatori;
    Bonusuri periodice;
    Bonus pentru recomandarea viitorilor colegi;
    Cadouri la evenimente speciale;
    Teambuilding si iesiri periodice de echipa;
    Training de specialitate;
    Reduceri la achizitia produselor comercializate de companie;
    Cafea, apa si dulciuri asigurate de companie;

    Unde se desfasoara activitatea ?
    Noul coleg isi va desfasura activiatatea in Depozit Central - Otopeni, Ilfov.
    Program de lucru : Luni - Vineri , 08:00-16:30.