Specialist marketing

    Specialist Marketing - Corunca, România - SC ALIAT AMS SRL

    SC ALIAT AMS SRL
    SC ALIAT AMS SRL Corunca, România

    6 zile în urmă

    Societatea noastră, Aliat AMS, reprezentant al brandului Volkswagen, căutăm Specialist Marketing pasionat și creativ, cu abilități excelente de comunicare și strategie. Suntem o echipă dedicată, orientată spre rezultate și căutăm un coleg talentat pentru a contribui la creșterea și dezvoltarea brandului nostru.
    Responsabilități:

    Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing pentru promovarea produselor/serviciilor noastre.
    Crearea și gestionarea conținutului pentru canalele de marketing online și offline (website, social media, email, print, etc.).
    Analiza datelor și monitorizarea performanței campaniilor de marketing pentru a identifica oportunități de îmbunătățire.
    Colaborarea cu importatorul marcii si cu departamentele interne pentru a asigura coerența mesajului și a brandului în toate aspectele comunicării.
    Coordonarea evenimentelor și promoțiilor speciale, inclusiv organizarea de prezentări de produse, expoziții auto, și test drive-uri.
    Identificarea și evaluarea trendurilor de piață și a comportamentului consumatorului pentru a adapta strategiile de marketing.

    Cerințe:

    Experiență demonstrată într-un rol similar în domeniul marketingului, reprezintă avantaj.
    Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.
    Cunoștințe solide în utilizarea instrumentelor de analiză a datelor, a platformelor de social media și a softurilor de grafică.
    Creativitate și capacitatea de a genera idei inovatoare.
    Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și de a gestiona multiple proiecte simultan.

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic, alături de o echipă pasionată și dedicată.
    Dezvoltare profesională continuă și susținere în creșterea ta în carieră.
    Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.

    Dacă ești o persoană proactivă, creativă și motivată să aduci valoare în echipa noastră, te încurajăm să aplici trimițând CV-ul tău și o scurtă scrisoare de intenție la adresa până la data deToate candidaturile vor fi tratate cu confidențialitate.
    Alătură-te echipei Aliat Volkswagen și fii parte dintr-o călătorie captivantă în domeniul marketingului