Locuri de muncă

    Sudor - Prejmer, România - WORKFORCE GROUP

    WORKFORCE GROUP
    WORKFORCE GROUP Prejmer, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 6 zile în urmă

    Workforce recruteaza pentru unul din clientii sai, lider producator de sisteme de securitate si potectie pentru sistemele electrice esențiale în aplicații industriale, de comunicații de date, construcții comerciale și guvernamentale.

    Cerinte:

    Studii medii tehnice/ Scoala profesionala
    Calificare/Curs de sudor
    Esperienta de lucru cu MIg Mag, Tig WIg, Electrod
    Experienta pe un post similar

    Sarcini si responsabilitati:

    Scopul principal este să realizeze fabricarea produselor și norma de producție conform cerințelor șefului de linie și să realizeze autocontrolul necesar pentru a se evita orice rebut de producție..
    Răspunde de calitatea pieselor executate;- urmează instrucțiunile date de superiorul ierarhic ;
    Purtarea obligatorie a echipamentului de protecție;
    Păstrarea curățeniei la locul de muncă și a normelor interne de 6S;
    Respectarea cerintelor privind colectarea selectiva a deseurilor si a normelor de Protectia Mediului;
    Va utiliza corect masinile, aparatura, uneltele, substantele periculoase, echipamentele de transport si alte mijloace de productie precum si echipamentul individual de protectie acordat;
    Va comunica imediat angajatorului şi/sau lucrătorilor desemnaţi orice situaţie de muncă despre care au motive întemeiate să o considere un pericol pentru securitatea si sănătatea lucrătorilor, precum şi orice deficienţă a sistemelor de protecţie

    Beneficii:

    Salariu negociabil in functie de experienta
    Tichete de masa - 20 lei
    Bonus productie - 250 lei/ luna
    Prime de sarbatori: Paste/ Craciun
    Abonament medical Medlife
    Abonament stomatologic
    Abonament 7 Card
    Program recomandare intern
    Transport asigurat
    Program- 3 schimburi