Ploieşti

    Tehnician întreținere clădiri - Ploiești, România - Aleea Raicu SRL

    Aleea Raicu SRL
    Aleea Raicu SRL Ploiești, România

    2 zile în urmă

    Descriere
    Job Description: Tehnician întreținere clădiri
    Compania noastră caută un Tehnician întreținere clădiri dedicat și calificat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă aveți experiență în domeniul întreținerii clădirilor și vă pasionează lucrul într-un mediu dinamic, această poziție ar putea fi potrivită pentru dumneavoastră.
    Cerințe:

    Experiență anterioară în întreținerea clădirilor;
    Abilități tehnice solide în domenii precum electricitate, instalații sanitare, și reparații generale;
    Capacitatea de a identifica și rezolva eficient problemele de întreținere;
    Abilități bune de comunicare și lucru în echipă;
    Atenție la detalii și orientare către rezultate de calitate;
    Flexibilitate și capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan.

    Responsabilități:

    Realizarea lucrărilor de întreținere preventivă și corectivă în clădiri;
    Identificarea și remedierea defecțiunilor tehnice;
    Monitorizarea echipamentelor și sistemelor din clădire;
    Colaborarea cu echipa pentru a asigura un mediu de lucru sigur și funcțional;
    Documentarea corectă a activităților desfășurate și a intervențiilor efectuate.

    Beneficiile acestei poziții includ un mediu de lucru dinamic, oportunități de dezvoltare profesională și un pachet salarial competitiv. Dacă sunteți o persoană proactivă, cu abilități tehnice solide și dornică să contribuie la menținerea unor clădiri în condiții optime, vă încurajăm să aplicați pentru poziția de Tehnician întreținere clădiri în cadrul companiei noastre.