Locuri de muncă

    Recepționeră sală de fitness - Mogoșoaia, România - CreatIn

    CreatIn
    CreatIn Mogoșoaia, România

    5 zile în urmă

    Suntem în căutarea unei persoane pozitive și entuziaste pentru a se alătura echipei noastre din calitate de Receptioneră la Sala de Fitness. Această poziție joacă un rol esențial în crearea unei atmosfere primitoare și plăcute pentru clienții noștri.
    Responsabilități:

    Primirea și Îndrumarea Clienților:

    Salutarea clienților cu un zâmbet cald și asigurarea unei prime impresii pozitive.
    Furnizarea informațiilor despre serviciile oferite de sala de fitness.

    Gestionarea Programărilor:

    Înregistrarea și confirmarea programărilor clienților.
    Asigurarea unei comunicări eficiente între departamente pentru a facilita programările și modificările.

    Administrarea Documentelor:

    Întocmirea și actualizarea dosarelor clienților.
    Păstrarea evidenței plăților și a altor documente relevante.

    Task-uri Specifice:

    Deschiderea și închiderea clubului în conformitate cu programul stabilit.
    Operarea sistemului din recepție pentru gestionarea programărilor și a altor activități administrative.
    Gestionarea barului și a încasărilor asociate cu serviciile oferite de club.
    Menținerea unei relații profesionale degajate și plăcute cu membrii clubului.
    Oferirea de informații și sfaturi clienților cu privire la serviciile oferite și la activitățile desfășurate în club.

    Cerințe:

    Zâmbitoare și Primitoare:

    Abilitatea de a interacționa cu clienții într-un mod plăcut și profesionist.
    Atitudine pozitivă și abilitatea de a gestiona situațiile tensionate cu calm.

    Responsabilitate și Atentie la Detalii:

    Abilitatea de a fi responsabilă și de a urmări cu atenție sarcinile asignate.
    Atenție la detalii pentru a asigura precizia înregistrărilor și a documentelor.

    Răbdătoare și Calmă:

    Capacitatea de a rămâne calmă și răbdătoare în situații dificile.
    Abilitatea de a gestiona cu profesionalism situațiile neașteptate sau conflictele.

    Orientată către Client:

    Prioritatea pentru satisfacția clienților și oferirea unei experiențe de calitate.
    Disponibilitatea de a oferi suport și informații utile clienților.

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și prietenos.
    Acces gratuit la facilitățile sălii de fitness.
    Dezvoltare profesională și oportunități de avansare la functia de manager.

    Dacă te regăsești în această descriere și ești pregătit(ă) să faci parte din echipa noastră, te invităm să aplici.