Craiova

    Sofer Depozit - Craiova, România - PROHUMAN APT SRL

    PROHUMAN APT SRL
    PROHUMAN APT SRL Craiova, România

    2 săptămâni în urmă

    Esti in cautarea unei oportunitati de cariera in domeniul logisticii? Atunci aceasta pozitie de Sofer ar putea fi potrivita pentru tine

    Responsabilitati:

    Transportul in conditii de siguranta a cartilor catre destinatii diverse folosind vehicule specializate.
    Verificarea stocului de carti si asigurarea ca livrarile sunt corecte si complete.
    Colaborarea cu echipa de depozit pentru organizarea eficienta a incarcaturilor.
    Intretinerea vehiculului si respectarea normelor de siguranta rutiera.

    Cerinte:

    Permis de conducere categoria B, cu experienta relevanta in domeniu.
    Capacitatea de a lucra in echipa si de a respecta termenele limita.
    Atentie la detalii si abilitati bune de comunicare.
    Pasiune pentru carti si dorinta de a contribui la distribuirea acestora catre clienti.

    Beneficiile acestei pozitii includ un mediu de lucru dinamic, o echipa prietenoasa si posibilitatea de a lucra in industria cartilor, contribuind la promovarea culturii si educatiei.
    Daca esti o persoana responsabila, pasionata de carti si cu abilitati bune de conducere, trimite-ne CV-ul tau si alatura-te echipei noastre de profesionisti

  • P.S.I. Speditions GmbH

    șofer de camion pe plan internațional

    1 săptămână în urmă

    P.S.I. Speditions GmbH Craiova, România

    Date de bază · Trebuie să vorbiți următoarele limbi: Немецкий,Engleză · Trebuie să aveți următorul permis de conducere: CE,C1E · Trebuie să prezentați disponibilitate de a lucra în ture și în weekend: Da · Trebuie să aveți o experiență profesională: Da · Noi căutăm · Sunt utiliza ...

  • Calipso SRL

    Responsabil expeditie

    Calipso SRL Afumați, România Full time

    Vrei sa faci parte dintr-o echipa dinamica de profesionisti? Calipso este o companie cu 100% capital romanesc aflata in topul producatorilor romani de apa imbuteliata si sucuri carbonatate. Infiintata in anul 1991 si activand pe piata de profil din Romania, Calipso functioneaza d ...