contabil primar si secretariat - Slobozia, România - EN ROAD&BUILDING CONSTRUCTION S.

    EN ROAD&BUILDING CONSTRUCTION S.
    EN ROAD&BUILDING CONSTRUCTION S. Slobozia, România

    2 săptămâni în urmă

    Descriere
    Descriere job: Contabil Primar si Secretariat
    Compania noastră caută un profesionist dedicat pentru a ocupa poziția de Contabil Primar si Secretariat. Dacă ești o persoană organizată, atentă la detalii și cu o minima experiență în domeniul contabilității, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.
    Responsabilități:

    Gestionarea eficientă a întregului proces contabil al companiei
    Întocmirea și verificarea documentelor contabile conform legislației în vigoare
    Întocmirea situațiilor financiare lunare și anuale
    Colaborarea cu auditorii externi și cu autoritățile fiscale
    Administrarea corespunzătoare a registrului de evidență contabilă
    Asigurarea respectării termenelor limită pentru raportările financiare
    Desfășurarea activităților de secretariat și asigurarea unui flux eficient de comunicare internă și externă

    Cerințe:

    Experiență anterioară în contabilitate și cunoștințe de legislația fiscală și contabilă
    Abilități excelente de comunicare și lucru în echipă
    Capacitatea de a gestiona multiple sarcini simultan
    Atenție la detalii și orientare către rezultate
    Cunoștințe avansate de operare PC (Microsoft Office, programe de contabilitate)
    Studii superioare în domeniul economic reprezintă un avantaj

    Beneficiile acestei poziții includ un mediu de lucru dinamic, oportunități de dezvoltare profesională și un pachet salarial motivant.
    Dacă ești o persoană responsabilă, cu abilități excelente de contabilitate și secretariat, te invităm să aplici pentru poziția de Contabil Primar si Secretariat în cadrul companiei noastre.