Medic stomatolog
Baia Mare

    Medic stomatolog - Baia Mare, România - X-RAY STUDIO S.R.L.

    X-RAY STUDIO S.R.L.
    X-RAY STUDIO S.R.L. Baia Mare, România

    6 zile în urmă

    Descriere
    Conditii:

    Program de lucru flexibil, adaptabil in functie de nevoile medicului;
    Contract de colaborare adaptat nevoilor profesionale (PFA/CMI/SRL);
    Concedii planificate in functie de dorintele medicului;
    Oportunitati continue de dezvoltare profesionala;
    Echipamente moderne si materiale asigurate;
    Procent competitiv, corelat cu experienta si performanta.

    Responsabilitati:

    Consultatii si stabilirea planului de tratament;
    Realizarea procedurilor dentare conform standardelor inalte de calitate;
    Comunicare eficienta cu pacientii;
    Gestionarea urgentelor medicale;
    Consiliere pentru prevenirea patologiei stomatologice;
    Respectarea confidentialitatii si a eticii profesionale.

    Candidatul ideal
    Suntem în căutarea unui profesionist dedicat pentru a se alătura echipei noastre în calitate de medic stomatolog la Laser Dent Studio din Baia Mare.
    Candidatul ideal:

    Absolvent al facultatii de medicina dentara;
    Experienta relevanta in domeniu;
    Abilitati excelente de comunicare si relationare cu pacientii;
    Empatie si orientare catre nevoile pacientului;
    Abilitati de organizare, coordonare si atentie la detalii;
    Capacitatea de a lucra eficient in echipa;
    Integritate, profesionalism si un angajament ferm fata de etica profesionala.