Asistent medical generalist TIMISOARA - Reșița, România - SERVICIUL DE AMBULANTA PRIVAT COSMIN MED SRL

    SERVICIUL DE AMBULANTA PRIVAT COSMIN MED SRL
    SERVICIUL DE AMBULANTA PRIVAT COSMIN MED SRL Reșița, România

    2 săptămâni în urmă

    Descriere
    Asistent medical generalist - voluntar in vederea angajarii
    Dupa 6 luni de voluntariat se va semna contract de colaborare platit.
    Pe parcursul celor 6 luni de voluntariat, vei beneficia de training si sustinere.
    Vei avea ocazia sa te dezvolti personal cat si profesional.

    Descrierea companiei:
    SERVICIUL DE AMBULANTA PRIVAT COSMIN MED SRL.
    Premiati in anul 2022 ca firma de incredere.
    Premiati in anul 2023 ca firma de aur.
    Premiati in anul 2024 ca laureati in "Soimii sanatatii" fiind pe primul loc in tara cu servicii de cea mai inalta caliatate, avand nota 10/10.
    Activitatea noastra ca echipa inbunatateste experienta pacientului.
    La noi vei gasi o echipa de profesionisti cu multa experienta in domeniul medical, inarmata cu multa rabdare si devotament, in lupta pentru sanatatea pacientilor nostrii.
    Juramantul lui Hipocrate si cel pentru patrie ne ghideaza pasii in practica medicala, dorind sa oferim servicii de cea mai inalta calitate pentru sanatatea pacientilor nostrii.

    Responsabilitati:
    Simt ridicat de responsabilitate.
    Studii in domeniul medical/ in curs (scoala postliceala sau facultate de specialitate)
    Persoana responsabila si empatica.

    Cerinte:

    • Seriozitate si responsabilitate, atitudine proactiva si pozitiva;
    • Promptitudine in realizarea sarcinilor, abilitati de munca in echipa.

    Daca esti o persoana serioasa, empatica si de incredere, nu ezita sa aplici in cadrul companiei noastre.