asistent medical generalist

    asistent medical generalist - Voluntari, România - ALOR ESTETIC CITY

    ALOR ESTETIC CITY
    ALOR ESTETIC CITY Voluntari, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 6 zile în urmă

    Aveti cunostinte bune de calculator si sunteti o persoana comunicativa, amabila? Aveti certificat de membru (OAMGMAMR) si asigurare malpraxis valabile? S-ar putea sa fiti noul nostru Asistent Medical Generalist

    Responsabilitati:
    * Asigura îngrijirea adecvata a pacienților conform protocoalelor clinice;
    *Colaborarea strânsă cu echipa medicală pentru a furniza un mediu de îngrijire sigur și eficient;
    *Asigura suport pentru activitatea medicala si realizeaza toate procedurile necesare sustinerii investigatiilor initiale in vederea stabilirii planului de tratament in functie de specificul fiecarui pacient in parte;
    *Pregateste cabinetul si instrumentarul si se asigura ca stocul de materiale este complet, in functie de nevoiele specifice specializarii;
    *Se asigura ca instrumentarul este sterilizat si ca procesul de sterilizare este realizat corect pentru toate intrumentele;
    *Asigura corespondenta cu pacientul in anumite situatii specifice prin e-mail;
    * Recoltarea probelor biologice adulti si copii;
    *Colaborarea cu alte departamente ale clinicii pentru a asigura o experiență cât mai plăcută și eficientă pentru pacienți;
    *Promovarea serviciilor medicale ale clinicii;
    *Disponibilitate de lucru in ture, 8h/zi (Luni - Vineri);

    Cerinte:
    *Vorbitor de limba rusa, (optional);
    *Vorbitor de limba engleza;

    *Aviz de libera practica si asigurare malpraxis valabile;
    *Experienta de minim 1 an pe un post similar;
    *Studii de specialitate;
    *Experinta de lucru cu calculatorul;
    *Seriozitate si responsabilitate, atitudine proactiva si pozitiva;
    *Promptitudine in realizarea sarcinilor, abilitati de munca in echipa.

    Ce oferim:
    *Salariu motivant;
    *Asiguram in prima luna un training pentru formare profesionala pe zona medicala;
    *Tichete de masa;
    *Bonus de performanta;
    *Decontare transport;
    *Tichete de vacanta;

    Descrierea companiei
    ALOR combină într-un mod unic sănătatea și frumosul, servicii estetice și medicale într-un medical city, un cadru multidisciplinar, în care medici cu o abordare empatică, responsabilitate, implicare si profesionalism, colaborează pentru cea mai bună diagnosticare, tratare și îngrijire – un concept nou, un act medical premium pentru versiunea ta cea mai frumoasă, dar și cea mai sănătoasă în același timp.
    Sediul companiei se afla pe Strada Erou Iancu Nicolae, nr. 63B, Ilfov, Voluntari. Te asteptam sa faci parte din echipa noatra
    Poti depune CV-ul si pe adresa noatra de e-mail .

  • TOTALSOFT

    Payroll Officer

    Găsit în: beBee S2 RO - 2 zile în urmă

    TOTALSOFT Voluntari, România Full time

    About TotalSoft · Established in, TotalSoft is one of the most important providers of business software systems (ERP, HCM, CRM, DM and BI) in Central Europe. · TotalSoft is the preferred ERP solutions provider in Romania and one of the top 10 global providers of software solution ...