Agent de transport marfa - Ocna Sibiului, România - DASIM

    DASIM
    DASIM Ocna Sibiului, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    Descriere
    Agent de transport marfa
    Compania noastra Dasim cauta un Agent de transport marfa dedicat si responsabil pentru a se alatura echipei noastre. Daca esti o persoana organizata, orientata catre detalii si iti place sa lucrezi intr-un mediu dinamic, aceasta pozitie ar putea fi potrivita pentru tine.
    Responsabilitati:

    Planificarea si organizarea transportului de marfuri conform cerintelor clientilor;
    Coordonarea incarcarii si descarcarii marfurilor;
    Negocierea tarifelor si a conditiilor contractuale;
    Monitorizarea si urmarirea transporturilor;
    Asigurarea respectarii termenelor de livrare stabilite;
    Comunicarea eficienta cu soferii si clientii pentru a asigura o colaborare optima;
    Intocmirea si procesarea documentelor necesare transportului de marfuri conform legislatiei in vigoare.

    Cerinte:

    Experienta anterioara in domeniul transporturilor reprezinta un avantaj;
    Permis de conducere categoria B;
    Abilitati excelente de comunicare si organizare;
    Capacitatea de a lucra sub presiune si de a rezolva problemele rapid si eficient;
    Atentie la detalii si orientare catre client.
    Experienta in utilizare sistemelor informatice si a software-urilor specifice domeniului transporturilor

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra intr-o companie de succes, cu un mediu de lucru dinamic si provocator;
    Posibilitatea de a avansa profesional si de a-ti dezvolta abilitatile in domeniul transporturilor;
    Pachet salarial atractiv si beneficii suplimentare;
    Decontarea cheltuielilor de transport;
    Echipa tanara si prietenoasa care sustine colaborarea si dezvoltarea personala.

    Daca esti o persoana motivata, cu abilitati excelente de organizare si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa profesionista, te invitam sa aplici pentru pozitia de Agent de transport marfa la compania noastra Dasim.