Asistent manager

    Asistent manager - Afumați, România - AKTEK

    AKTEK
    AKTEK Afumați, România

    6 zile în urmă

    Descriere
    Asistent Manager
    Compania noastră caută un Asistent Manager dedicat și proactiv pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă ești o persoană organizată, orientată către rezultate și dornică să-și dezvolte abilitățile de leadership, acest rol ar putea fi potrivit pentru tine.
    Responsabilități:

    Asistarea managerului în planificarea și coordonarea activităților zilnice
    Supervizarea echipei și asigurarea respectării standardelor de calitate
    Participarea la întâlniri și redactarea rapoartelor
    Gestionarea corespondenței și a comunicării interne și externe
    Colaborarea strânsă cu departamentele interne pentru atingerea obiectivelor companiei

    Cerințe:

    Experiență anterioară într-un rol similar reprezintă un avantaj
    Abilități excelente de comunicare și organizare
    Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și de a rezolva problemele rapid
    Cunoștințe solide de operare PC (Microsoft Office, Excel)
    Flexibilitate și adaptabilitate la schimbare

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant
    Posibilitatea de a-ți dezvolta abilitățile de leadership și de management
    Participarea la proiecte interesante și diverse
    Traininguri și programe de dezvoltare personală și profesională

    Dacă ești o persoană motivată, cu o atitudine pozitivă și dornică să-și asume responsabilități, te încurajăm să aplici pentru poziția de Asistent Manager în cadrul companiei noastre.

  • ARTA FABRICS SRL

    Angajez asistent manager

    ARTA FABRICS SRL Afumați, România Full time

    Angajez Asistent Manager · Suntem în căutarea unui asistent manager dedicat și motivat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești o persoană organizată, orientată către rezultate și dornică să învețe și să se dezvolte într-un mediu dinamic, atunci această poziție ar putea fi ...