Cluj-Napoca

    Project Manager Gardening - Cluj-Napoca, România - SIMACEK FACILITY SERVICES RO SRL

    SIMACEK FACILITY SERVICES RO SRL
    SIMACEK FACILITY SERVICES RO SRL Cluj-Napoca, România

    3 zile în urmă

    Descriere
    Despre noi
    SIMACEK Facility Services este o companie specializată în servicii integrate de Facility Management. În ceea ce privește serviciile de Gardening, executăm lucrări de proiectare, amenajare și mentenanță spații verzi la sol și acoperișuri verzi, sisteme de irigat automatizate și plante și soluții de interior. Colaborăm cu clienți din domeniul public și privat, dimensiunile și valoarea proiectelor variind în funcție de cerințele și particularitățile solicitate de către beneficiari.
    Luând ființă în urmă cu 80 de ani, în Austria, principiile noastre de creștere sustenabilă/durabilă se aliniază atât cu dezvoltarea profesională cât și cu cea pe plan personal a angajaților noștri.
    Dacă ești pregătit/ă să ai un impact în povestea noastră și să crești alături de noi, te invităm cu drag să aplici pentru această poziție

    Despre rol
    Căutăm un Project Manager dedicat, cu experiență în execuție și interesat de domeniul horticulturii/peisagisticii dornic să se alăture echipei noastre din Cluj-Napoca

    Responsabilități:
    · Planificarea și coordonarea din punct de vedere tehnic a proiectelor atribuite în fazele de proiectare, ofertare, execuție și post-execuție;
    · Coordonarea și urmărirea activității de execuție și a progresului acesteia în așa fel încât să asigurare respectarea condițiilor solicitate de către beneficiar și încadrarea în timpii de execuție stabiliți;
    · Asigurarea alocării resurselor umane și materiale pe toată perioada desfășurării proiectelor;
    · Gestionarea relației cu beneficiarii direcți și indirecți;
    · Gestionarea relației cu subantreprenorii și colaboratorii companiei;
    · Gestionarea documentației specifice proiectelor Gardening;

    Cerințe cheie:
    · Minim 4 ani de experiență în executie în domeniul Spațiilor verzi;
    · Studii superioare- Nivel Licență- Specializare Inginerie/Peisagistică/Horticultură;
    · Experiență în coordonarea și monitorizarea echipelor de muncitori;
    · Cunoasterea programelor specifice (AutoCAD);
    · Cunoștințe în domeniul horticol;
    · Cunoașterea activităților specifice managementului de proiect în toate fazele acestuia;
    · Permis de conducere Categoria B;

    Ce îți oferim?
    · Oportunități de dezvoltare personală și profesională;
    · Echipare logistică aferentă postului;
    · Mașină de serviciu;
    · Un mediu de lucru ce valorizează feedback-ul, propunerile de optimizări și apreciază și bonusează rezultatele fiecărui angajat
    · Networking relevant pentru piața de profil.

    Program: Full-Time (cu necesitate de deplasare în funcție de locațiile proiectelor)

  • ING

    Data Engineer

    1 săptămână în urmă

    ING Cluj-Napoca, România Full time

    Discover ING Hubs Romania · We started out in 2015 as ING's software development hub – a distinct entity from ING Bank Romania – then steadily expanded our range to include more services and competencies. · Formerly known as ING Tech, as of 2022 we provide borderless services wit ...