Asistent manager - București, România - TODAY ADVERTISING SRL

    TODAY ADVERTISING SRL
    TODAY ADVERTISING SRL București, România

    2 săptămâni în urmă

    Echipa noastra cauta un om caruia ii place ordinea in documente. Un ASISTENT MANAGER focusat, rapid si performant.

    Candidatul Ideal
    Cunostinte de operare PC (pachetul MS Office)
    Capacitate de analiza si sinteza (gândire logică, memorie);
    Bune abilitati de comunicare, negociere, organizare, spirit de observatie, atentie la detalii si flexibilitate;
    Atitudine pozitiva, autodeterminare, dorinta de perfectionare continua, spirit de echipa;
    Punctualitate si rigurozitate in indeplinirea sarcinilor de serviciu;
    Capacitatea de a gestiona multiple sarcini simultan;
    Limba engleza avansat scris si vorbit Cunostinte temeinice de limba romana (scris si vorbit); Persoana amabila,rabdatoare ,proactiva. Constituie un plus cunostintele profesionale despre materialele promotionale si tehnici de imprimare, industria de publicitate in ansamblu.

    Descrierea jobului
    Este mana dreapta a managerului si-l inlocuieste cu succes ori de cate ori este nevoie ,poti face cu succes sarcinile de mai jos: Intocmesti ofertele si prezentarile comerciale intr-un sistem performant.
    Elaborezi și redactezi documente ,rapoarte ,oferte .
    Oferi suport clientilor pentru folosirea site-ului de cate ori este necesar.
    Identifici nevoile clientilor firmei.
    In cazul participarii la licitatii participi cu echipa la realizarea ofertei si a documentelor.
    Introduci comenzi in sistem .
    Gestionezi comenzile din momentul lansarii lor pana la livrarea si incasarea banilor, respectand fluxul general de derulare al acestuia, incluzand si generarea contractelor aferente.
    Transmiti informatiile concis, cu acuratete, respectand procedurile in vigoare.
    Mentii permanent legatura cu celelalte departamente.

    Participi la targuri si evenimente de profil in numele sau impreuna cu compania pentru a imbunatatii imaginea acesteia si a atrage noi clienti importanti pentru organizatie.
    Participi la organizarea de evenimente diferite din cadrul companiei.
    Corespondezi cu furnizorii existenti, pentru a cere detalii despre produse, termene de livrare, detalii impachetare etc.
    Faci prospectare de piata pentru gasirea de noi furnizori, pentru proiectele alocate.

    Beneficii: - carte de munca - salariu fix, negociabil in functie de experienta ; - programe de instruire - program de lucru L-V: - posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tânăr și ambițios - suport logistic şi profesional
    - posibilitate de promovare in functie de gradul de implicare
    -biroul in centru Bucurestiului.

    Descrierea companiei
    Pe piata din Romania Today Advertising este considerata furnizor specializat in solutii de creatie si executie de materiale promotionale exclusiv adaptate la brand si proiect