Locuri de muncă

    Reprezentant Vanzari Hunedoara - SC Materom SRL

    SC Materom SRL
    SC Materom SRL Hunedoara, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 6 zile în urmă

    Descriere
    Postul este disponibil in urmatoarea zona:
    - Deva, Hunedoara, Simeria.
    Domeniu de activitate: Comert cu piese auto
    Descrierea si responsabilitatile postului:

    Vanzare piese auto
    Identifica si contracteaza potentiali clienti in vederea emiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor comerciale
    Vizite clienti
    Prezinta si promoveaza produsele Materom
    Urmareste realizarea targetului de vanzari
    Intocmeste rapoarte de vanzari

    Cerinte:

    Experienta in vanzari
    Studii medii/superioare
    Cunostinte generale in domeniul auto
    Abilitati de comunicare verbala si scrisa, relationare si negociere
    Cunostinte operare PC, Pachetul Office

    Beneficii:

    Masina de serviciu, laptop, telefon
    Contract perioada nedeterminata
    Training tehnic si comercial specializat
    Standard de lucru modern
    Venituri financiare motivante+bonus in functie de performante
    Tichete de masa
    Bonusuri pentru recomandari candidati