Manipulant anvelope - Florești, România - Michelin Romania S.A.

    Michelin Romania S.A.
    Michelin Romania S.A. Florești, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 6 zile în urmă

    Michelin Romania S.A. background
    Descriere
    Candidatul Ideal

    Minim 4 clase ;
    Disponibilitate pentru a lucra la un program de lucru in 3 schimburi, in flux continuu;
    Rezistenta la efort fizic sustinut;
    Disponibilitate de a lucra in picioare;
    Atentie la detalii;
    Experienta in productie reprezinta un avantaj;

    Descrierea jobului

    Verifica utilajele de productie si a elementele de siguranta, ale acestora, pentru a se asigura ca acestea sunt in parametrii optimi de functionare;
    Sorteaza si manipuleaza anvelope/căruțuri de anvelope, pe toata durata schimbului, in vederea realizarii volumelor planificate;
    Raporteaza catre superiorul direct, a problemele de natura organizatorica, de siguranta sau sanatate aparute in timpul procesului de productie.

    Beneficii

    Bonusuri de performanta;
    Prime anuale fixe si garantate(Craciun, Paste, vacanta si ziua companiei);
    Tichete de masă pentru fiecare zi lucrata și subventie pentru masa de prânz;
    Deducerea parțială a costurilor de vacanță;
    Transport gratuit in imprejurimile comunei Floresti, Prahova & decont transport pentru zone mai indepartate;
    Sporuri, de vechime in companie, de noapte, de weekend si sarbatori legale;
    Asigurare medicala;
    Asigurare de viata;
    Indemnizatii si ajutoare.