Târgu Jiu

    Electrician joasă tensiune - Târgu Jiu, România - Lincosbel

    Lincosbel
    Lincosbel Târgu Jiu, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 6 zile în urmă

    Descriere
    Electrician joasă tensiune
    Suntem în căutarea unui Electrician specializat în joasă tensiune pentru a se alătura echipei noastre din domeniul construcțiilor. Dacă aveți experiență în instalarea, întreținerea și repararea sistemelor electrice cu joasă tensiune, această poziție ar putea fi potrivită pentru dvs.
    Responsabilități:

    Instalarea și configurarea echipamentelor electrice cu joasă tensiune conform specificațiilor
    Diagnosticarea și remedierea defecțiunilor în sistemele electrice
    Asigurarea conformității cu normele de siguranță și reglementările în vigoare
    Efectuarea inspecțiilor periodice și întreținerea preventivă a echipamentelor
    Colaborarea cu echipa tehnică pentru finalizarea proiectelor în termen

    Cerințe:

    Certificare în domeniul electric sau echivalent
    Cunoștințe solide despre normele de siguranță și reglementările din domeniu
    Abilități bune de rezolvare a problemelor
    Capacitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă

    Beneficiile de a lucra ca Electrician joasă tensiune includ oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic, provocator și de a contribui la proiecte variate din domeniul construcțiilor. Veți avea șansa de a vă dezvolta abilitățile tehnice și de a lucra alături de profesioniști din industrie.
    Dacă sunteți pasionat de electricitate, aveți abilități practice excelente și sunteți în căutarea unei noi provocări profesionale, vă încurajăm să aplicați pentru poziția de Electrician joasă tensiune și să vă alăturați echipei noastre entuziaste

  • Lincosbel

    Găsit în: beBee S2 RO - 3 zile în urmă

    Lincosbel Târgu Jiu, România Full time

    Electrician joasă tensiune · Suntem în căutarea unui Electrician specializat în joasă tensiune pentru a se alătura echipei noastre din domeniul construcțiilor. Dacă aveți experiență în instalarea, întreținerea și repararea sistemelor electrice cu joasă tensiune, această poziție a ...