Instalator aer conditionat - București, România - Price Service Quality srl

    Price Service Quality srl
    Price Service Quality srl București, România

    2 săptămâni în urmă

    Descriere
    Candidatul ideal:
    Are permis de conducere categoria B
    Are cunoștințe privind modul de funcționare a echipmentelor de climatizare;
    Are experiență în activități de service și punere în funcțiune a echipamentelor sistemelor de climatizare și instalațiilor frigorifice: efectuează sudură în Cu, efectuează probe de presiune, recuperare și introducere agent frigorific (freon), reglează, resetează, verifică sistemele de control ale echipamentelor sistemelor HVAC;
    Are abilități de comunicare, este calm, riguros, responsabil, disciplinat;
    Este un bun organizator;
    Are capacitatea de a lucra în condiții de stres, are disponibilitate pentru deplasări în țară;
    Studii necesare:Medii (de specialitate) superioare;
    Autorizația AGFR reprezintă un avantaj.
    Descrierea jobului
    Operațiuni de instalare, montare și întreținere instalații de climatizare și instalații frigorifice: sistemeVRF, chillere, pompe de căldură, centrale de tratare a aerului, rooftopuri.
    Se oferă:
    Pachet salarial atractiv;7000 LEI
    Program de lucru 8 H ( de Luni- Vineri)
    Bonusuri in functie de performanta ( bonuri de masa in functie de zilele lucrate )
    Contract de munca pe perioada nedeterminata