Braşov

    Supervisor Montaj Final - Brașov, România - LOEDIGE MACHINE SRL

    LOEDIGE MACHINE SRL
    LOEDIGE MACHINE SRL Brașov, România

    5 zile în urmă

    Loedige Machine, societate cu capital german, angajeaza la sediul sau din Parcul Industrial din Prejmer, str. Bruxelles nrurmatoarea pozitie:

    Supervisor Montaj Final

    Cerinte:

    Absolvent de studii superioare- inginerie mecanica
    Experienta de minim 5 ani in procesele de fabricatie
    Foarte bune abilitati organizatorice, dinamic, hands on
    Cunostinte de lb. engleza
    Cunostinte aprofundate de desen tehnic

    Responsabilitati:

    Coordoneaza personalul din departamentul montaj final si vopsitorie, aproximativ 35 operatori
    Asigura productivitatea si calitatea produselor in conditii de siguranta la locul de munca

    Beneficii :

    Bonusuri lunare si anuale
    Masa in sistem catering subventionata 50% de companie
    Card servicii medicale
    Transport asigurat la angajati
    Prime de Pasti si de Craciun
    Card tichete masa

    CV-urile se trimit pe aplicatie sau se aduc direct la sediul nostru din Parcul Industrial Prejmer, Str. Bruxelles .

  • FLASH LIGHTING SERVICES SA

    Inginer proiectare

    4 zile în urmă

    FLASH LIGHTING SERVICES SA Brașov, România Full time

    Evaluarea și emiterea soluțiilor tehnice pentru licitațiile selectate: · • Analiza studiilor de (pre)fezabilitate; · • Elaborarea proiectului tehnic de execuție în condițiile caietului de sarcini; · • Alegerea soluțiilor fezabile pentru performanța luminotehnică, impactul asupra ...

  • Academia de HR

    Project Manager

    Academia de HR Brașov, România Full time

    DESPRE CLIENT · Academia de HR recrutează pentru Clientul său, o companie românească cu capital integrat privat, având ca obiecte de activitate proiectare, construcții-montaj, reparații instalații electrice, fabricarea produselor pentru echipamente și instalații de producere, tra ...