Agent Servicii Clienti - București, România - SOF SERVICE SRL

    SOF SERVICE SRL
    SOF SERVICE SRL București, România

    2 săptămâni în urmă

    Descriere
    Responsabilitati:

    procesarea comenzilor - verificare stoc, confirmare, facturare, intocmire awb;
    preluarea solicitarilor si comenzilor primite telefonic, pe e-mail sau online;
    gestionarea sesizarilor si reclamatiilor din partea clientilor.

    Cerinte:

    Cunoştinţe de bază word, excel, e-mail, aplicaţii pe internet;
    Abilitate de a tasta şi de a introduce informaţii intr-o baza de date;
    Atentie, auto-verificare;
    Mod de gandire orientat spre client;
    Flexibilitate;
    Spirit de echipă;
    Experienta in vanzari, back-office, call center si/sau in domeniul papetariei reprezinta un avantaj.

    Beneficii:

    Tichete de masa;
    Asigurare medicala;
    Mediu de lucru tanar si competitiv, companie dinamica;
    Program de lucru (la sediul firmei): de luni pana vineri, 8:00-17:00 sau 9:00-18:00 (o ora pauza).