Manager Regional Vanzari - Sibiu, România - Life Group

    Life Group
    Life Group Sibiu, România

    2 săptămâni în urmă

    Life Grup este in cautarea unui Manager Vanazari talentat și ambitios pentru a se alatura echipei noastre din domeniul medical.
    Daca va pasioneaza gestionarea relatiilor cu clientii si aveti experienta in vanzari, sunteti persoana potrivita pentru noi

    CERINTE
    -Minim 5 ani de experienta in functia de Manager Vanazari;
    -Abilitati excelente de comunicare si negociere, cu capacitatea de a lucra cu clienti de nivel inalt si de a dezvolta relatii solide de afaceri.
    -Orientare catre rezultate si capacitatea de a atinge si depăsi obiectivele de vanzari.
    -Creativitate si abilitatea de a gasi solutii pragmatice pentru clienti intr-un mediu in continua dezvoltare..
    -Cunoasterea fluenta a limbii romane si a limbii engleze, atat in scris, cat si in vorbire.

    RESPONSABILITATI
    -Dezvoltarea si gestionarea relatiilor cu clientii cheie in domeniul medical.
    -Identificarea si prospectarea activa a clientilor potentiali, precum si prezentarea si negocierea ofertelor comerciale.
    -Construirea si mentinerea unei retele solide de contacte in industrie.
    -Monitorizarea si imbunatatirea satisfactiei clientilor;
    -Identificarea oportunitatilor de crestere si recomandarea de imbunatatiri pentru procesele de vanzări.

    BENEFICII
    Salariul fix net : intre 8000 lei si 9000 lei net in functie de experienta;
    Bonus lunar ;