operator calculator pentru filiala din Craiova - NITELA IMPEX SRL

    NITELA IMPEX SRL
    NITELA IMPEX SRL Craiova, România

    1 săptămână în urmă

    Descriere
    Candidatul ideal
    -Studii medii
    -Experienta pe o pozitie similara – minim 1 an
    -Cunoasterea programului Socrate constituie un avantaj.
    -Atentie deosebita la detalii, responsabilitate, seriozitate
    Descrierea jobului
    Mentine relatia cu agentii de vanzari pentru reglarea facturilor si pentru a le oferi informatiile solicitate
    Proceseaza comenzi in sistem : printeaza documentele de livrare sau retur,facturi ,avize, emite documente de corectie,bonuri de consum,note de intrare-receptie
    Arhiveaza documente. Proceseazа dаtele din baza si transmite rapoarte la cererea managerului direct
    Receptie si suport telefonic pentru clienti,departament vanzari,logistica in rezolvarea diverselor situatii legate de facturi si livrarI.
    Beneficii: salariu competitiv legat de performante pe post,tichete de masa,echipa experimentata,climat propice invatarii .