Manager de Echipa - Cluj-Napoca, România - Easy Asset Management IFN S.A.

    Easy Asset Management IFN S.A.
    Easy Asset Management IFN S.A. Cluj-Napoca, România

    1 lună în urmă

    Suntem în căutarea unui Manager de Echipa dedicat și pasionat, care să se alăture echipei noastre dinamice. Dacă ești o persoană orientată către rezultate, cu abilități excelente de comunicare și leadership, aceasta este o oportunitate excelentă pentru tine.
    Responsabilități:

    Coordoneaza echipa de vanzari

    Responsabil cu procesul de recrutare, selectie, dezvoltare si motivarea echipei

    Indeplinirea obiectivelor lunare si semestriale de performanta stabilite

    Cerințe:

    Studii medii finalizate cu diploma de bacalaureat sau superioare;

    Cunostinte de operare PC (Word, Excel);

    Experienta anterioara in domeniul vanzarilor, financiar (constituie un avantaj);

    Bune abilitati de comunicare, negociere, organizare si planificare

    Constituie avantaj permis conducere categoria B.

    Beneficii:

    Pachet de remuneratie atractiv;

    Bonusuri lunare si semestriale de performanta;

    Tichete de masa;

    Abonament servicii medicale Regina Maria;

    Evenimente corporate si teambuilding;

    Programe de training;

    Oportunitati de promovare in cadrul companiei.

    Dacă ești o persoană motivată, cu abilități excelente de management și dornică să faci parte dintr-o echipă de succes, te încurajăm să aplici pentru poziția de Manager de Echipa. Așteptăm cu nerăbdare să ne alăturăm forțele și să construim împreună un viitor de succes.