Referent de Specialitate - București, România - IHM TOTAL CONSULT

    IHM TOTAL CONSULT
    IHM TOTAL CONSULT București, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    IHM TOTAL CONSULT background
    Recrutam referent de specialitate in serviciul de Contractare Business si Prognoze pentru Hidroelectrica ., pentru o perioada determinata de 6 luni.

    Ce ne dorim de la tine:

    Studii medii sau superioare;
    Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
    Cunostinte de operare PC(Microsoft Office);
    Experienta de lucru in sisteme ERP (SAP constituie avantaj);
    Cunostinte de limba engleza nivel mediu reprezinta avantaj.

    Care vor fi responsabilitatile noului nostru coleg :

    Ofertarea, contractarea si recontractarea clientilor finali noncasnici;
    Metinerea evidentei contractelor de prosumatori si emiterea rapoartelor;
    Propunerea si intocmirea modelelor de oferte pentru diferite categorii de clienti business;
    Elaborarea prognozei consumului de energie electrica pentru clientii din protofoliu;
    Solutionarea solicitarilor clientilor finali;
    Stabilirea modurilor de garantare a platilor pentru toti clientii din gestiune.

    Ce iti putem oferi :

    Salariu fix;
    Tichete de masa in valoare de 30 lei/ zi lucrata;
    Spor de vechime in munca;
    Prima de Paste, Craciun si Ziua Energeticianului;
    Indemnizatie pentru consumul casnic de energie electrica.