Inginer industrie alimentara - Bacău, România - Almera International

    Almera International
    Almera International Bacău, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    Job Description: Inginer Industrie Alimentara - Fabrica de lactate
    Suntem în căutarea unui Inginer Industrie Alimentara pasionat de producția de lactate, care să se alăture echipei noastre din fabrica noastră specializată. Dacă ești o persoană creativă, cu o atenție deosebită la detalii și o pasiune pentru industria alimentară, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.
    Responsabilități:

    Supervizarea procesului de producție a lactatelor conform standardelor de calitate
    Asigurarea respectării normelor de igienă și siguranță alimentară
    Colaborarea strânsă cu echipa de producție pentru atingerea obiectivelor stabilite
    Identificarea și rezolvarea eficientă a problemelor tehnice apărute în procesul de producție

    Cerințe:

    Studii superioare în domeniul Inginerie Alimentară sau echivalent
    Experiență anterioară în industria alimentară, în special în producția de lactate constitue avantaj.
    Abilități excelente de comunicare și spirit de echipă
    Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și de a rezolva problemele în mod proactiv

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și inovator
    Posibilitatea de a contribui la dezvoltarea unor produse lactate de înaltă calitate
    Traininguri și programe de dezvoltare profesională
    Pachet salarial motivant
    O echipă dedicată și prietenoasă

    Dacă ești gata să faci parte dintr-o echipă entuziastă, aplică acum pentru poziția de Inginer Industrie Alimentara în fabrica noastră Așteptăm cu interes să te cunoaștem.