Inginer mentenanta- industria alimentara - Crevedia, România - Vitall srl

    Vitall srl
    Vitall srl Crevedia, România

    2 săptămâni în urmă

    Descriere
    Profil candidat:

    Studii superioare tehnice, de preferat Mecanica sau Utilaj tehnologic inindustria alimentara;
    Experienta in lucrul cu o echipa/ coordonare echipa
    Experienta in mentenanta utilajelor specifice Industriei Alimentare;
    Cunostinte operare PC (Microsoft Office), experienta in lucrul cu un sistem SAP/ CSB prezinta avantaj

    Responsabilitati principale:

    Elaborarea si monitorizarea implemetarii programelor de mentenanta preventiva;
    Responsabil cu intretinerea liniilor de productie
    Urmareste si optimizeaza procesul de reparatii planificate
    Prezinta raportari privind activitatea de intretinere, urmarire indicatori si ia actiuni corective/ preventive
    Intervine atunci cand are solicitari de interventie tehnica in sectiile de productie
    Identifica necesarul de specialisti si piese de schimb pentru derularea eficienta a activitatilor
    Monitorizeaza efectuarea interventiilor

    Punct de lucru: Crevedia
    Beneficii:
    Pachet salarial motivant+ bonus de performanta
    Se asigura masa de pranz
    Abonament medical
    Contract pe perioada nedeterminata