Responsabil magazie - Mioveni, România - SC SEGULA INTEGRATION-SRL

    SC SEGULA INTEGRATION-SRL
    SC SEGULA INTEGRATION-SRL Mioveni, România

    1 zi în urmă

    Descriere
    Job Description: Responsabil Magazie
    Compania noastră caută un Responsabil Magazie dedicat și responsabil pentru a se alătura echipei noastre din depozit. Dacă ești o persoană organizată, atentă la detalii și dornică să lucreze într-un mediu dinamic, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.
    Responsabilități:

    Organizarea transportului intern si international (lansare comenzi , inregistrare in platforma e-transport)
    Organizarea și monitorizarea fluxului de marfă în depozit
    Asigurarea păstrării și manipulării corecte a produselor
    Participarea la inventare și actualizarea registrului de marfă
    Colaborarea cu echipa pentru menținerea unui mediu de lucru sigur și eficient
    Recepționarea, verificarea și gestionarea stocurilor pentru a asigura acuratetea lor

    Cerințe:

    Experiență anterioară în gestionarea stocurilor si transporturilor sau într-o poziție similară reprezintă un avantaj
    Abilități bune de comunicare și lucru în echipă
    Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și de a respecta termenele limită
    Atenție la detalii și orientare către rezultate
    Reprezinta avantaj experienta anterioara cu lucru intr-un sistem ERP

    Dacă ești o persoană organizată, dornică să învețe și să se dezvolte într-un mediu de lucru stimulant, te încurajăm să aplici pentru această poziție de Responsabil Magazie.