Alba Iulia

    manager departament achizitii - Alba Iulia, România - SC TOBIMAR SRL

    SC TOBIMAR SRL
    SC TOBIMAR SRL Alba Iulia, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 2 zile în urmă

    Descriere
    Manager Departament Achizitii
    Compania noastra cauta un Manager Achizitii dedicat si experimentat pentru a se alatura echipei noastre dinamice. Daca esti o persoana proactiva, orientata catre rezultate si cu abilitati excelente de negociere, aceasta pozitie ar putea fi potrivita pentru tine.
    Responsabilitati principale:

    Elaborarea si implementarea strategiilor de achizitii pentru a asigura obtinerea celor mai bune oferte si conditii contractuale;
    Identificarea si evaluarea furnizorilor potriviti, negocierea contractelor si mentinerea relatiilor cu acestia;
    Monitorizarea pietei pentru a identifica oportunitati si tendinte noi in domeniul achizitiilor;
    Coordonarea echipei de achizitii si asigurarea respectarii termenelor si bugetelor stabilite;
    Participarea la procesul de selectie si evaluare a furnizorilor, precum si la optimizarea lantului de aprovizionare.

    Cerinte:

    Experienta anterioara relevanta in achizitii sau managementul lantului de aprovizionare;
    Abilitati excelente de negociere si comunicare;
    Capacitatea de a lucra sub presiune si de a rezolva problemele eficient;
    Orientare catre detalii si atentie sporita la calitate;
    Studii superioare in domeniul economic sau tehnic.

    Daca esti o persoana organizata, cu abilitati de leadership si dornica sa faca parte dintr-o echipa dinamica, te asteptam sa aplici pentru pozitia de Manager Achizitii. Oferim un mediu de lucru stimulant, oportunitati de dezvoltare profesionala si un pachet salarial atractiv.