Ploieşti

    Personal auxiliar - Ploiești, România - SCPEJ GOSLAN SI STINGA

    SCPEJ GOSLAN SI STINGA
    SCPEJ GOSLAN SI STINGA Ploiești, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 5 zile în urmă

    Descriere
    Personal Auxiliar - Arhiva
    Esti o persoana organizata, atenta la detalii si iti place sa lucrezi cu documente? Cautam un Personal Auxiliar - Arhiva pentru a se alatura echipei noastre. Aceasta este o oportunitate excelenta de a lucra intr-un mediu dinamic si de a contribui la buna functionare a departamentului nostru de arhiva.
    Responsabilitatile tale principale vor include:

    Organizarea si gestionarea documentelor in conformitate cu procedurile interne;
    Etichetarea si indexarea corecta a documentelor pentru a asigura accesul rapid si eficient;
    Verificarea si actualizarea periodica a bazei de date a arhivei;
    Asigurarea confidentialitatii si securitatii documentelor;
    Colaborarea cu colegii din departament pentru a asigura un flux de lucru eficient;
    Asistarea angajatilor in gasirea si recuperarea documentelor solicitate;
    Monitorizarea si respectarea termenelor limita pentru depozitarea si distrugerea documentelor conform politicilor interne si reglementarilor legale.

    Cerinte:

    Experienta anterioara in gestionarea documentelor sau in domeniul arhivisticii reprezinta un avantaj;
    Abilitati excelente de organizare si gestionare a timpului;
    Atentie la detalii si precizie in munca;
    Capacitatea de a lucra eficient atat individual, cat si in echipa;
    Cunostinte solide de operare a calculatorului si a programelor de arhivare;
    Abilitati bune de comunicare si relationare cu colegii si clientii interni;
    Integritate si respectarea confidentialitatii datelor.

    Oferim:

    Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist si dinamic;
    Posibilitatea de a dobandi experienta in gestionarea documentelor intr-o organizatie de prestigiu;
    Program de lucru flexibil si echilibrat;
    Beneficii competitive si pachet salarial motivant;
    Oportunitati de dezvoltare profesionala si avansare in cadrul companiei.

    Daca esti o persoana organizata, atenta la detalii si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica, trimite-ne CV-ul tau. Te asteptam sa te alaturi echipei noastre de profesionisti