Braşov

    Agent Vanzari HORECA Brasov - Brașov, România - Caroli Foods Group SRL

    Caroli Foods Group SRL
    Suntem in cautarea unui Agent Vanzari HORECA talentat si motivat pentru a se alatura echipei noastre din Brasov. Daca esti o persoana dinamica, orientata catre rezultate si pasionata de industria HORECA, aceasta este o oportunitate excelenta pentru tine.
    Responsabilitatile tale principale vor include:

    Identificarea si prospectarea activa a clientilor din sectorul HORECA din zona Brasovului;
    Prezentarea produselor si serviciilor noastre catre potentialii clienti;
    Intretinerea relatiilor cu clientii existenti si dezvoltarea portofoliului de clienti;
    Realizarea obiectivelor de vanzari lunare si trimestriale stabilite de companie;
    Monitorizarea pietei si identificarea oportunitatilor de vanzari;
    Participarea activa la evenimente si targuri din industria HORECA pentru promovarea produselor noastre.

    Cerinte:

    Experienta anterioara in vanzari, preferabil in industria HORECA;
    Cunostinte solide despre produsele si serviciile din industria HORECA;
    Abilitati excelente de comunicare si negociere;
    Atitudine proactiva si orientata catre rezultate;
    Permis de conducere categoria B;
    Absolvent de liceu cu Bacalaureat (studiile superioare reprezinta avantaj)
    Disponibilitate pentru deplasari frecvente in zona Brasovului.

    Beneficii:

    Pachet salarial competitiv, format din salariu fix si bonusuri in functie de performanta;
    Oportunitati de dezvoltare profesionala si avansare in cadrul companiei;
    Mediu de lucru dinamic si profesionist;
    Beneficii aditionale, cum ar fi masina de serviciu si telefon mobil;
    Posibilitatea de a lucra cu produse de calitate superioara si de a colabora cu clienti din industria HORECA.

    Daca esti o persoana ambitioasa, cu abilitati excelente de vanzari si pasiune pentru industria HORECA, te asteptam sa aplici pentru pozitia de Agent Vanzari HORECA Brasov. Trimite-ne CV-ul tau actualizat care sa ne arate de ce esti potrivit pentru acest rol.