Constanţa

    Inginer construcții - Constanța, România - Sofi Par Eva Team SRL

    Sofi Par Eva Team SRL
    Sofi Par Eva Team SRL Constanța, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 5 zile în urmă

    Angajam ingineri constructori cu experienta pentru santierele din Bucuresti, Constanta, Bacau, Drobeta Trunu Severin. Lucrarile se desfasoara in cadrul complexelor comerciale ce trebuie reamenajate.

    Responsabilități:- Managementul etapelor si prioritizarea lucrarilor;- Elaborarea planului de lucrari si monitorizarea planului de executie;- Intocmirea si semnarea tuturor documentelor ce tin de lucrarile de coordonare: situatii de lucrari, raportari periodice, pontaje;- Participa la receptia interna a lucrarilor materialelor si a produselor;- Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al calitatii, cantitatii si respectarea termenului de executie;- Monitorizeaza si participa la toate fazele proiectelor si asigura asistenta tehnica pe toata perioada de executie;- Centralizarea datelor si comunicare nemijlocita cu reprezentantii beneficiarului;- Comunicarea si trimiterea de date intre inginer si contabilitatea firmei .

    Cerinte:- Studii superioare tehnice (inginer constructor);- Experienta de lucru in domeniul constructiilor, minim 3 ani, experienta lucrari structura;- Flexibilitate in program si decizii, disponibilitate la program prelungit;- Abilităţi de planificare, organizare şi coordonare a activităţilor desfăşurate;- Persoană foarte organizată, cu un spirit de observaţie dezvoltat şi orientare către detalii;- Abilitati foarte bune de comunicare;- Competente foarte bune de organizare, planificare, coordonare, control, capacitatea de a lua decizii;- Capacitate de analiza si sinteza, orientare catre respectarea termenelor si atingerea rezultatelor finale;- Persoana dinamica, flexibila ,dedicata cu spirit de echipa.- Limba engleza, profil tehnic, constituie avantaj.

  • Almma Contractors Group SRLL

    Inginer construcții civile

    Găsit în: beBee S2 RO - 4 zile în urmă

    Almma Contractors Group SRLL Constanța, România Full time

    Responsabilități:- Managementul etapelor si prioritizarea lucrarilor;- Elaborarea planului de lucrari si monitorizarea planului de executie;- Intocmirea si semnarea tuturor documentelor ce tin de lucrarile de coordonare: situatii de lucrari, raportari periodice, pontaje;- Partici ...

  • UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT

    Electrician mentenanta

    UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT Constanța, România Full time

    Candidatul Ideal: · Studii: medii / superioare, profil tehnic; · Calificare tehnicã: electrician; · Cursuri / atestãri specifice postului: calificare dе electrician, autorizare ANRE; · Permis auto categoria B; · Persoana activã, bine organizatã şi structuratã cu spirit dе iniţia ...