Broker Asigurari - București, România - IHM TOTAL CONSULT

    IHM TOTAL CONSULT
    IHM TOTAL CONSULT București, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    IHM TOTAL CONSULT background
    Recrutam Broker Asigurari pentru compania Greco Services, consultant de risc si broker de asigurare independent, lider de piata in regiunea CEE/SEE/CIS.
    Locatie: Bucuresti
    Cerinte:

    Studii medii finalizate.
    Experienta de minim 4 ani in asigurari – vanzare si administrare asigurari corporate.
    Limba engleza – nivel avansat.
    Orientare catre clienti si rezultate.
    Bune abilitati de comunicare si negociere.
    Auto-organizare si time management.

    Responsabilitati:

    Dezvoltarea si administrarea portofoliului existent de asigurari.
    Prospectarea si identificarea de noi clienti corporate.
    Realizarea target-ului de vanzari.
    Vanzarea incrucisata de produse aditionale asigurarilor.

    Beneficii:

    Salariu competitiv.
    Tichete de masa – 25 lei/zi lucrata.
    Asigurare medicala.
    Bonus anual de performanta (2-3 salarii brute).
    Pensie privata dupa 2 ani de vechime in companie.
    Masina de serviciu.
    Contract pe perioada nedeterminata.