Consilier Tehnic Vanzari - Galați, România - SC Materom SRL

    SC Materom SRL
    SC Materom SRL Galați, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 2 săptămâni în urmă

    Descriere
    Postul este valabil pentru: Galati, Constanta, Slobozia.
    Descrierea si responsabilitatile postului:

    Identifica produsele auto pe baza cataloagelor de specialitate
    Proceseaza ofertele si comenzile clientilor din portofoliu, conform standardelor de ofertare si comanda
    Urmareste realizarea targetului de vanzari

    Cerinte:

    Experienta in domeniul vanzarii de piese auto
    Cunostinte tehnice in domeniul auto
    Bune cunostinte de operare PC
    Deschidere pentru invatare continua
    Abilitati de comunicare verbala si scrisa

    Constituie avantaj:

    Studiile in domeniul auto
    Cunoasterea programelor de identificare auto

    Beneficii:

    Contract perioada nedeterminata
    Training tehnic si comercial specializat
    Standard de lucru modern
    Venituri financiare motivante+bonus in functie de performante
    Tichete de masa in valoare de 30 ron/tichet
    Bonusuri pentru recomandari candidati