Ploieşti

    Brutar - Ploiești, România - Anaid Hr

    Anaid Hr
    Anaid Hr Ploiești, România

    3 zile în urmă

    Descriere
    Descriere post Brutar
    Compania noastră caută un Brutar talentat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre din bucătărie. Dacă ești o persoană creativă, cu o pasiune pentru prepararea produselor de patiserie proaspete și delicioase, atunci acest post ar putea fi potrivit pentru tine.
    Responsabilități principale:

    Prepararea diverselor tipuri de pâine, produse de patiserie și deserturi conform standardelor noastre;
    Asigurarea respectării regulilor de igienă și siguranță alimentară în bucătărie;
    Colaborarea cu echipa pentru a menține un mediu de lucru eficient și organizat;
    Participarea la procesul de dezvoltare a noilor rețete și produse.

    Cerințe:

    Experiență anterioară într-un post similar sau în domeniul brutăriei;
    Abilități excelente de comunicare și colaborare în echipă;
    Pasiune pentru prepararea produselor de patiserie de înaltă calitate;
    Atenție la detalii și capacitatea de a lucra eficient sub presiune.

    Beneficii:

    Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și creativ;
    Posibilitatea de a contribui la crearea și inovarea gamei noastre de produse;
    Training și dezvoltare profesională continuă;
    Pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare.

    Dacă ești pasionat de arta brutăriei și ești în căutarea unei noi provocări profesionale, te invităm să aplici pentru postul de Brutar în cadrul echipei noastre. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să descoperim împreună cele mai delicioase și inovatoare produse de patiserie

  • Dis bread factory

    Angajez brutar

    Dis bread factory Jilavele, România

    Angajez brutar cu experinta , masina transport , brutaria se afla in jilavele , ialomita ...

  • TREI BRUTARI SA

    Agent vanzari Call Center

    1 săptămână în urmă

    TREI BRUTARI SA Târgoviște, România Full time

    De peste 10 ani de ani, in Trei Brutari se scriu povesti de succes. Povestile sunt scrise de oameni care se sprijina reciproc in momentele grele, dar stiu sa se si bucure impreuna, de succesele obtinute. · Daca te-ai saturat de deplasari si vrei totusi sa continui sa lucrezi in V ...