Craiova

    Pro Building Administration - Craiova, România - OMV Global Solutions

    OMV Global Solutions
    OMV Global Solutions Craiova, România

    1 săptămână în urmă

    OMV Global Solutions background
    Descriere
    Responsabilități

    Asigurarea serviciilor specifice legate de cladiri administrate, sprijin pentru portofoliu, sarcini legate de management: Utilizarea optimă a spațiilor de construcție; Monitorizarea clădirilor în domeniul de aplicare; Conformitatea standard din punct de vedere tehnic și juridic; Furnizarea tuturor aspectelor/solicitărilor legate de infrastructură (asistență de linia a doua) și de sprijinul la fața locului al furnizorului de servicii de infrastructură; Să asigure colectarea și verificarea corespunzătoare a informațiilor și datelor; Colectare informațiilor și raportarea clădirilor cu risc HSSE - "Verificare periodică clădiri";
    Evaluează pe amplasament performanța serviciilor furnizorilor externi conform KPI și SLA pentru următoarele servicii legate de Administrarea Infrastructurii Clădirilor/Controlul furnizorilor: servicii de siguranță a operațiilor, servicii de securitate a operațiilor, servicii de curățenie, servicii de deratizare/dezinsecție, servicii în aer liber, service de întreținere instalații, servicii de eliminare a deșeurilor, gospodărire, servicii logistice interne;
    Finalizarea cu succes a activităților și proiectelor standard și ad-hoc în termenele stabilite;
    Prelucrarea corectă a tuturor documentelor primite în timp util și în conformitate cu procedurile și standardele interne, precum și cu legislația în vigoare;
    Suport pentru inventariere, punere în funcțiune, transferuri, anulare, vânzarea de mijloace fixe și schimbarea statutului clădirilor;
    Cooperarea cu alte echipe din cadrul Serviciilor și Afacerilor;
    Sprijin pentru obtinerea si gestionarea documentatiei de proprietate si a contactului principal cu autoritatile locale.

    Cerințe

    Studii: ucenicie în domeniul tehnic;
    Experiență profesională relevantă: 2-3 ani în Administration and Services buildings;
    Cunostinte de bază, nivel intermediar, în domeniul constructiilor – conformarea legala a flotei;
    Cunoștințe și abilități bune de Microsoft Office (Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft Outlook);
    Capacitatea de a demonstra o abordare sistematică, disciplinată și analitică a rezolvării problemelor și de a documenta în mod clar orice astfel de proces;
    Buna cunoașterea a proceselor, rolurilor și responsabilităților la nivel de echipă;
    Cunoștințe de bază ale limbii engleze (scrise și vorbite);
    Permis de conducere, categoria B.

    Vino și alătură-te echipei noastre Beneficiile noastre ți se alătură
    Ne pasă de starea ta de bine

    La OMV Petrom, te poți baza pe o asigurare de sănătate care acoperă tratamentul medical într-o varietate de clinici medicale private. De asemenea, oferim personal și asistență medicală în punctele noastre de lucru pentru a te menține sănătos.
    Poți lucra de acasă nu doar pe durata pandemiei, ci si in mod regulat, daca activitatea de lucru permite.
    Numărul zilelor de vacanta crește in funcție de nivelul de senoritate, astfel încât să te poți bucura de mai mult timp liber.

    Pe lângă salariul lunar

    Ne propunem să iți facem zilele de vacanță mai fericite. Cum facem asta? Plătind dublu fiecare zi de concediu.
    Ești un jucător de top? Munca ta va fi recompensata la fiecare trei luni în funcție de rezultatele performanței.
    Evenimentele speciale din viața ta merită cadouri speciale din partea noastră: colegii noștri primesc zile libere suplimentare și sprijin financiar variat pentru diferite evenimente precum căsătoria, nașterea copilului, etc.
    Comanzi mâncare online sau gătești acasă? Folosește bonurile lunare pentru mesele tale.

    Dezvoltare și alte avantaje

    Vrem să crești alături de noi. Iți oferim acces la LinkedIn Learning și la o varietate de programe de dezvoltare
    Ești iubitor de cafea, înghețata sau pizza? Preferi să consumi fructe și legume? Indiferent de ce ai nevoie, cantina noastră mare satisface orice gust posibil.
    Preferi mașinile sau bicicletele? Indiferent de alegere, avem parcare privată gratuită acoperită
    Daca dorești să dedici timp voluntariatului, iți oferim oportunitățile de a te implica.

  • TRANSEARCH International SRL Craiova, România Full time

    Company Information · Gothaer Fahrzeugtechnik GmbH is a manufacturer, founded in, based in Gotha, Germany, which produces steel lattice components. · The company designs and produces complete mobile crane masts and steel lattice components for use in crawler crane masts. The cust ...