Oradea

    Reglori - Oradea, România - Gi Group Staffing Company

    Gi Group Staffing Company background
    RECRUTĂM Reglori pentru partenerul nostru, o companie producătoare de piese în industria automotive.
    Locatie: Oradea
    Program de lucru: Luni-Vineri, 3 schimburi

    Beneficii:

    Pachet salarial: 5550 LEI Brut;
    Tichete de masă: 40 LEI/zi;
    Bonus de angajare 700 LEI net;
    Bonus de productivitate 350 LEI brut;
    Bonus de calitate 350 LEI brut;
    Bonus de inspecție finală de 15 LEI brut/zi lucrată;
    Bonus de prezență de 200 LEI Brut;
    Bonus de evaluare periodică/anuală;
    Bonus de vacanță;Bonus de vechime (3 ani+);
    Prime de Sărbători;
    Sporuri de noapte/weekend plătite extra;
    Transport decontat.

    Cerințe:

    Experiență în domeniu minim 1 an;
    Cunoștințe/interpretare desen tehnic;
    Cunoștințe de reglare aparatură/utilaje;
    Cunoștințe utilizare aparatură de măsurare;
    Cunoștințe operare calculator;
    Cunoștințe calcule matematice;
    Spirit de observație foarte dezvoltat;
    Aptitudine mecanică ridicată.

    Responsabilități:

    Coordonarea operatorilor din subordine;
    Avizare proces tehnic de producție;
    Verificarea țevilor după ce ies din matriță;
    Responsabil de optimizarea reglajelor mașinilor și supravegherea lor permanent;
    Menținerea curățeniei la locul de muncă;
    Respectarea sarcinilor primite de la superiorul direct.

  • SC SMA METALLTECHNIK RO SRL

    Reglor - proces indoire

    1 săptămână în urmă

    SC SMA METALLTECHNIK RO SRL Oradea, România Full time

    Candidatul Ideal · Studii medii; · Spirit de observație foarte dezvoltat; · Comportament impecabil, capacități morale și umane, limbaj adecvat în relațiile cu colegii/colaboratorii; · Experienta intr-o pozitie similara; · Aptitudine mecanică ridicată; · Experienta in domeniul aut ...

  • PROHUMAN APT SRL

    Reglor masini si utilaje Oradea

    PROHUMAN APT SRL Nagyvárad, România Full time

    Candidatul Ideal · • Studii medii; · • Experienta intr-o pozitie similara; · • Aptitudine mecanică ridicată; · • Cunostinte de operare PC. · Descrierea jobului · • Se asigura ca postul de lucru este pregatit pentru fabricatie; · • Responsabil de optimizarea reglajelor mașinilor ș ...