Baia Mare

    Asistent Medical Laborator/Registrator Medical - Baia Mare, România - LABORMED SRL

    LABORMED SRL
    LABORMED SRL Baia Mare, România

    6 zile în urmă

    Descriere
    Responsabilități:

    Înregistrarea și actualizarea corectă a informațiilor medicale în sistemele noastre electronice;
    Colaborarea strânsă cu echipa medicală pentru a asigura un mediu sigur și eficient pentru pacienți;
    Pregatirea pacientul în vederea recoltării, după caz si a materialul necesar în vederea prelevării produselor biologice.

    Candidatul ideal
    Suntem în căutarea unui asistent medical generalist/registrator medical si asistent medical de laborator pentru clinica noastra.

    Cerințe:

    Studii de specialitate;
    Bune cunostinte de operare PC;
    Experienta in domeniu constituie un avantaj.

  • INTEGRA HR SRL

    HR Specialist

    1 zi în urmă

    INTEGRA HR SRL Baia Mare, România Full time

    We are a Romanian headphone company based in Baia Mare (RO), our team culture is a mix of technical skills and passion driven attitude, we aim to create products with soul. We are looking for a human resources specialist who can support us in the growth of our team. We are lookin ...

  • SC DAI-TECH SA Dumbrăvița, România Full time

    Pentru a sprijini și dezvolta departamentul Tehnic și de Testare din cadrul companiei nJoy, căutăm un coleg cu formare și experiență tehnică, atent la detalii, analitic și orientat spre rezultate. · Principala ta activitate va presupune oferirea suportului tehnic clienților și pa ...