Târgu-Mureş

    Inginer agronom - Târgu Mureș, România - ADECCO RESURSE UMANE SRL

    ADECCO RESURSE UMANE SRL background
    Adecco Resurse Umane recruteaza pentru unul din clientii sai, o companie reprezentativa in distributia de ingrasaminte, pesticide si seminte, doi Ingineri Agronomi/Horticultori care sa reprezinta firma din punct de vedere comercial in judetele Mures si Bistrita.

    Candidatul Ideal Studii superioare in domeniul agricol(Horticultura/Agronomie) Bune abilitati de comunicare si negociere. Cunoasterea domeniului viticol, pomicol si a altor tipuri de ferme vegetale. Disponibilitate la deplasari pe distante scurte. Pasiune pentru domeniul agricol.
    Descrierea jobului
    Gestionarea unui portofoliu existent de clienti. Consultanta de specialitate oferita clientilor referitoare la produsele companiei. Prospectarea zonei alocate pentru identificarea de noi parteneri. Suport de specialitate oferit feremierilor de ferme vegetale. Gestionarea si urmarirea incasarilor. Se ofera: Salariu atractiv Tichete de masa Masina de firma Telefon Bonusuri de performanta foarte atractive.