Inginer Receptie Service - Constanța, România - TH TRUCKS SRL

    TH TRUCKS SRL
    TH TRUCKS SRL Constanța, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 1 săptămână în urmă

    Descriere
    Candidatul Ideal

    Studii superioare tehnice, prezinta avantaj specializarea autovehicule rutiere;
    Minimum 2 ani experienta intr-o pozitie similara;
    Cunostinte temeinice privitoare la functionarea unui autovehicul si ale componentelor acestuia;
    Cunostinte de limba engleza si operare;
    Permis de conducere categoria B;
    Abilitati de organizare si prioritizare a muncii;
    Abilitati de comunicare si relationare.

    Descrierea jobului

    Intocmeste comenzile de reparatii si devizele de lucrari, pe baza informatiilor primite de la clienti;
    Urmareste devizele pana in faza finala a facturarii (piese, manopera etc.);
    Proceseaza garantiile, vanzarile de piese, inchide comenzi;
    Mentine legatura cu clientii service-ului;
    Programeaza clientii pentru reparatii.

    Beneficii:

    Pachet salarial atractiv;
    Tichete de masa;
    Prima de Craciun si Pasti;
    Zile suplimentare de concediu de odihna;
    Zile libere si ajutoare sociale pentru evenimente familiale deosebite;
    Traininguri de specialitate;
    Abonament Bookster;
    Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de succes.