Ploieşti

    Electrician productie - Ploiești, România - SC E-TESTBOARDS SRL

    SC E-TESTBOARDS SRL
    SC E-TESTBOARDS SRL Ploiești, România

    1 săptămână în urmă

    Emdep Group este un lider mondial pentru furnizarea de echipamente de testare a asamblării și software specific pentru producătorii de cablaje auto.
    Grupul EMDEP își propune să atingă cele mai înalte niveluri de calitate, cost, servicii și tehnologie în activitatea sa prin strategia sa de îmbunătățire continuă și lucru în echipă.

    Cerinte

    studii medii in domeniul electrotehnic / electromecanic / electric sau scoala profesionala / curs de electrician
    capacitatea de a lucra in echipa si independent
    disponibilitate la program prelungit
    efectueaza electificarea bancurilor de test
    experienţa: 2 ani de activitate în domeniul electric
    experienta in domeniul productiei de echipamente electrice, constituie avantaj

    Responsabilitati

    efectueaza lucrari de montare si asamblare a modulelor echipamentelor de test pentru cablajele auto conform documentatiei tehnice (Low & High Voltage)
    asigura executia lucrarilor in intervalul de timp stabilit si cu respectarea normelor de calitate impuse
    interpreteaza corect schemele electrice, simbolurile si normele electrice de baza

    Beneficii Oferite:
    Oferta salariala atractiva, in functie de experienta,
    Contract de munca stabil,
    Spor de fidelitate,
    Bonuri de masa,
    Asigurare medicala privata,
    Prime de merit si de sarbatori.