Specialist Vânzări - Giarmata, România - A&S LOGISTIC TRANSPORT

    A&S LOGISTIC TRANSPORT
    A&S LOGISTIC TRANSPORT Giarmata, România

    2 săptămâni în urmă

    Specialist Vânzări - Servicii Logistice & Transport Internațional
    Suntem în căutarea unui Specialist Vânzări dedicat și pasionat de domeniul serviciilor logistice și transportului internațional pentru a se alătura echipei noastre dinamice.

    Responsabilități:

    Identificarea și contactarea potențialilor clienți pentru a promova serviciile noastre logistice, de depozitare si transport internațional.
    Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții existenți, asigurându-ne că nevoile acestora sunt îndeplinite în mod eficient.
    Elaborarea ofertelor personalizate și negocierea contractelor pentru a maximiza oportunitățile de vânzare.
    Monitorizarea pieței și identificarea tendințelor pentru a propune strategii de vânzare inovatoare.

    Cerințe:

    Experiență anterioară în vânzări, preferabil în domeniul serviciilor logistice și transportului internațional.
    Abilități excelente de comunicare și negociere.
    Orientare către rezultate și capacitatea de a lucra sub presiune.
    Cunoștințe solide de limba engleză.

    Beneficiile de a lucra alături de echipa noastră includ:

    Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant, unde creativitatea și inovația sunt încurajate.
    Posibilitatea de a-ți dezvolta abilitățile de vânzare și de a crește în cadrul companiei.
    Participarea la proiecte internaționale și colaborarea cu clienți din diverse industrii.
    Pachet salarial motivant și beneficii atractive.

    Dacă ești o persoană proactivă, orientată către rezultate și pasionată de domeniul serviciilor logistice și transportului internațional, te invităm să aplici pentru poziția de Specialist Vânzări în cadrul echipei noastre