Bucharest

    Tehnician / Inginer Service - usi automate - București, România - WinDoors Automatic SRL

    WinDoors Automatic SRL
    WinDoors Automatic SRL București, România

    4 zile în urmă

    BIT WinDoors este o companie specializata in consultanta, proiectare, vanzari, instalare, intretinere si service usi automate, industriale, de garaj, automatizari porti si bariere, cu o experienta de peste 30 de ani in domeniul sau de activitate.Dintre proiectele noastre cele mai mari putem sa dam cateva exemple: THERME BUCURESTI, PLAZA ROMANIA, IKEA BANEASA SI PALLADY, CENTRUL COMERCIAL BANEASA, SUN PLAZA, HOTEL IBIS STIRBEI VODA, AFI COTROCENI MALL si multe, multe altele.Avem nevoie de forte noi in echipa noastra
    Responsabilitati:Efectueaza activitatea de service / mentenanta si punere in functiune instalatii de automatizare pentru usi, sisteme de control acces, porti, bariere, etc.
    Cerinte:- tehnician electronica sau inginer electronist/automatist;- experienta minim 1 an in sisteme de actionare si automatizare electrice, electronice sau hidraulice;- permis auto categoria B;
    Oferta (bonusuri, beneficii):- un loc de munca intr-un mediu atractiv, un colectiv serios intr-o companie cu o experienta de peste 30 de ani in segmentul sau de activitate;- un post motivant, cu responsabilitati, libertate de decizie si posibilitati de afirmare profesionala;- masina de serviciu;- telefon mobil;- bonuri de masa;

  • WinDoors Automatic SRL

    Inginer Vanzari

    1 săptămână în urmă

    WinDoors Automatic SRL București, România Full time

    WinDoors Automatic este o companie specializata in consultanta, proiectare, vanzari, instalare, intretinere si service usi automate, industriale, de garaj, automatizari porti si bariere, cu o experienta de peste 30 de ani in domeniul sau de activitate. · Dintre proiectele noastre ...