Tehnician gestiunea productiei - Topoloveni, România - PROHUMAN APT SRL

    PROHUMAN APT SRL
    PROHUMAN APT SRL Topoloveni, România

    2 săptămâni în urmă

    Suntem in cautarea unui Tehnician Gestiunea Producției dedicat și pasionat de domeniul industrial - automotive, pentru a se alătura echipei noastre din departamentul de producție. Rolul principal al Tehnicianului Gestiunea Producției este de a asigura buna desfășurare a proceselor de producție și de a gestiona eficient resursele alocate.
    Responsabilități principale:

    Monitorizarea și optimizarea fluxurilor de producție pentru a asigura o eficiență maximă;
    Supravegherea stocurilor de materiale și materii prime necesare în procesul de producție;
    Colaborarea strânsă cu departamentele de calitate si mentenanta pentru identificarea și soluționarea eficientă a problemelor de calitate/tehnice ce apar pe liniile de productie, si stabilirea masurilor preventive;
    Întocmirea rapoartelor zilnice si lunare referitoare la performanța proceselor de producție și propunerea de îmbunătățiri continue;
    Gestionarea documentatiei, rapoartelor, autorizatiilor de mediu/SSM/ISU/ISCIR si relatia cu autoritatile/colaboratorii din domeniu;
    Instruirea noilor angajati in toate aspectele legate de productie in cadrul fabricii.

    Cerințe:

    Studii medii sau superioare în domeniul tehnic;
    Minim 1 an experienta anterioara intr-un rol similar;
    Cunoștințe solide de operare a echipamentelor specifice procesului de producție;
    Cunostinte MS Office, AutoCAD - nivel mediu;
    Cunostinte SAP - reprezinta un avantaj;
    Abilități excelente de comunicare și lucru în echipă;

    Beneficii:

    Pachet salarial motivant;
    Tichete de masa;
    Prime sarbatori;
    Oportunitati de dezvoltare in cadrul companiei;
    Mediu de lucru stimulant.

    Dacă ești o persoană organizată, orientată către performanță și dornică să se dezvolte într-un mediu dinamic, te încurajăm să aplici pentru poziția de Tehnician gestiunea producției.