Locuri de muncă

    Operator incarcator frontal - Chiajna, România - ALS BETON

    ALS BETON
    ALS BETON Chiajna, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 5 zile în urmă

    Descriere
    Operator încărcător frontal (volist)
    Compania noastră caută un Operator încărcător frontal (volist) dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă aveți abilități excelente de operare a echipamentului și sunteți în căutarea unei oportunități de carieră stimulante, această poziție ar putea fi potrivită pentru dumneavoastră.
    Responsabilități:

    Operarea încărcătorului frontal în mod eficient și sigur conform standardelor companiei;
    Manipularea materialelor și încărcarea acestora în mod corespunzător;
    Menținerea echipamentului în condiții bune de funcționare prin efectuarea inspecțiilor regulate;
    Respectarea regulilor de siguranță și a normelor de lucru specifice;
    Colaborarea cu echipa pentru a asigura fluxul eficient al activităților din depozit sau șantier.

    Cerințe:

    Experiență anterioară în operarea încărcătorului frontal sau a altor echipamente similare;
    Abilități excelente de comunicare și lucru în echipă;
    Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și solicitant;
    Certificat de operator încărcător frontal reprezintă un avantaj;
    Atenție la detalii și orientare către rezultate.

    ALS BETON este una dintre cele mai importante companii ce activeaza in domeniul materialelor de constructii din Romania.
    Dacă sunteți o persoană responsabilă, dornică să învețe și să se dezvolte profesional, vă invităm să aplicați pentru poziția de Operator încărcător frontal (volist). Oferim un mediu de lucru stimulant, oportunități de avansare și un pachet salarial atractiv.