Drobeta-Turnu Severin

    Inginer Sef Santier - Drobeta-Turnu Severin, România - IHM TOTAL CONSULT

    IHM TOTAL CONSULT
    IHM TOTAL CONSULT Drobeta-Turnu Severin, România

    Găsit în: beBee S2 RO - 5 zile în urmă

    IHM TOTAL CONSULT background
    Suntem in cautarea unui Inginer Sef Santier cu experienta anterioara intr-o pozitie similara de cel putin 5 ani in domeniile HVAC, sanitare, pentru a se alatura echipei noastre.

    Cerinte:

    Capacitatea de a analiza informatiile si de a gestiona mai multe sarcini simultan;
    Capacitatea de a conduce si a supraveghea activitatile unei echipe;
    Abilitatea de a planifica si organiza eficient sarcinile;
    Abilitatea de a lucra eficient in echipa si de a comunica clar cu colegii;
    Flexibilitate si adaptabilitate la schimbare, dar si consecventa si determinare in atingerea obiectivelor .

    Responsabilitati:

    Supravegheaza lucrarile de instalatii HVAC, sanitare, stingere incendiu in santiere executate de personalul propriu si/sau de subcontractori;
    Pastreaza legatura cu reprezentantii beneficiarului in santiere;
    Raspunde de calitatea executiei si de implementarea corecta a proiectului;
    Raspunde de productivitatea oamenilor si de respectarea graficului de executie;
    Este responsabil cu intocmirea situatiilor de lucrari si ofera informatii reale, legate de stadiul fizic al lucrarilor;
    Intocmeste cartea constructiei impreuna cu RTE si dirigintele de santier.

    Important:
    Postul este locat in Drobeta Turnu Severin.
    Programul de lucru este: Luni-Vineri: 07:30 - 16:30

    Vei beneficia de:

    Pachet salarial motivant ;
    Tichete de masa
    Prima de Paste si de Craciun;
    Programul de integrare intr-o echipa profesionala si dinamica;
    Oportunitati de dezvoltare profesionala reala;
    O structură in care poti construi o cariera.

    Daca ti-am captat atentia, te rugam sa ne trimiti CV-ul tau si te vom contacta pentru a discuta mai multe detalii