Bucharest

    Sales Assistant Bath - București, România - Alshaya Romania Srl /Bath & Body Works

    Alshaya Romania Srl /Bath & Body Works
    Alshaya Romania Srl /Bath & Body Works București, România

    1 săptămână în urmă

    Descriere
    Candidatul Ideal:
    - Personalitate placuta cu excelente abilitati de comunicare si relationare, orientare catre client;
    - Persoana entuziasta, pasionata de fashion, prezenta agreabila, atitudine pozitiva si proactiva;
    - Disponibilitate pentru un program flexibil, in ture si lucru in zilele de weekend;
    - Studii minime - Liceul.
    Descrierea jobului:
    - Asigura consultanta clientilor cu privire la produsele din magazin;- Pastreaza in permanenta o atitudine profesionista, prietenoasa, dar totodata plina de respect fata de clientii magazinului;- Tine in permanenta evidenta solicitarilor clientilor, atat cu privire la produse, cat si la servicii sau orice alte observatii/recomandari pe care le comunica superiorului;
    - Are o atitudine proactiva, venind in intampinarea clientilor prin intrebari aditionale, sugestii/recomandari legate de produse si servicii;- Aranjeaza produselor din magazin in conformitate cu standardele companiei;- Participa la realizarea inventarelor;- Participa ori de cate ori este nevoie la receptia marfii, etichetarea si aranjarea produselor la raft;- Pastreaza in bune conditii bunurile companiei care ii sunt incredintate spre folosinta, cu respectarea procedurilor interne.Daca iti doresti sa faci parte dintr-o echipa tanara si competitiva, nu ezita sa ne trimiti CV-ul tau, urmand sa ne cunoatem in cadrul unui interviu.
    Te asteptam in echipa Bath & Body Works

  • Alshaya Romania Srl /Bath & Body Works

    Sales Assistant Bath

    4 zile în urmă

    Alshaya Romania Srl /Bath & Body Works București, România Full time

    Responsabilitati: · - Asigura consultanta clientilor cu privire la produsele din magazin;- Pastreaza in permanenta o atitudine profesionista, prietenoasa, dar totodata plina de respect fata de clientii magazinului;- Tine in permanenta evidenta solicitarilor clientilor, atat cu pr ...